Asystent/Technik ds. badań i dokumentacji produktów kosmetycznych

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 000
Wynagrodzenie brutto (do)
2 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przemysł
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

W laboratorium badawczym Chemicos Consutling
Miejsce pracy: Wejherowo

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: Technologia Chemiczna, Biotechnologia, Biologia);
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium  (szczególnie w branży kosmetycznej);
  • znajomość norm i wytycznych w zakresie jakości i badań produktów kosmetycznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnim;
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
Zadania:
  • rejestracja próbek w wykazie, magazynowanie i archiwizacja próbek
  • aktywne pozyskiwanie probantów do badań zgodnie z wymaganiami danego projektu badawczego
  • tworzenie bazy probantów
  • prace organizacyjne związane z realizacją zleceń na badania kosmetyków
  • obsługa probantów biorących udział w badaniach
  • tworzenie dokumentacji związanej z udziałem probantów w badaniach aplikacyjnych, aparaturowych, dermatologicznych
  • weryfikacja dokumentacji do raportu bezpieczeństwa produktu kosmetycznego
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • uczestnictwo w szkoleniach i innych wydarzeniach branżowych

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63095196
  • Data wyróżnienia: 10 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 10 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 892
  • Wyświetleń na liście: 14 283