Auchan Riviera - zatowarowanie sklepu - sierpień

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 9 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej Grupa No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668, poszukuje dla swojego Klienta, Auchan w Gdynia (Riviera):

pracownika do zatowarowania sklepu

Obowiązki:

- ważenie i podawanie klientom towaru
- uzupełnianie towaru na półkach
- dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:

- rzetelność, skrupulatność
aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

- zlecenie na sierpień w godzinach 7:00-15:00 lub 6:00-14:00
- stawkę godzinową:
16,50 zł brutto/h dla ucznia/studenta
14,70 zł brutto/h dla osoby nieuczącej się
- dużą elastyczność grafiku - sam decydujesz, w które dni chcesz pracować
- miłą atmosferę

Zainteresowane osoby zapraszamy do naszego biura.
Adres: Gdańsk, ul. Kołobrzeska 14, I piętro lub biuro czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 - 15:00.

Można również przesłać swoje CV na adres  s...@grupa... Wyświetl e-mail
W temacie wiadomości należy wpisać  "Auchan Riviera".

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62748085
  • Data wyróżnienia: 13 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 30 lipca 2019
  • Wyświetleń: 476
  • Wyświetleń na liście: 5 840