Automatyk / Elektronik do pracy przy urządzeniach dźwigowych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: Ż/11/2019

BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży oraz produkcji sprzętu budowlanego od 2008 r. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży i produkcji systemów szalunkowych (deskowań), żurawi górno i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów oraz elektronarzędzi. Do każdej z tych usług oferujemy doradztwo techniczne i logistyczne.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Automatyk / Elektronik do pracy przy urządzeniach dźwigowych

 Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne, preferowane elektryk/automatyk
  • min. 2 lata doświadczenia w branży dźwigowej lub pokrewnej
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • konserwację żurawi wieżowych
  • ocenę stanu technicznego żurawi wieżowych
  • świadczenie usług pogotowia technicznego
  • wykonywanie napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach
  • współpracę z użytkownikiem urządzeń i Producentem żurawia
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielne stanowisko
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Finansowanie egzaminów UDT i SEP
  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63024911
  • Data wyróżnienia: 13 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 13 listopada 2019
  • Aktualizacja: 14 listopada 2019
  • Wyświetleń: 245
  • Wyświetleń na liście: 19 892