Ogłoszenie nieaktualne

Automatyk

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nasze wymagania:
  • umiejętność programowania sterowników PLC (mile widziane doświadczenie w programowaniu sterowników budynkowych Schneider Electric oraz przemysłowych Modicon),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych (mile widziana umiejętność tworzenia schematów elektrycznych w dedykowanym do tego celu programie,
  • ogólna znajomość i doświadczenie w zakresie zagadnień związanych z sieciami IP, protokołami komunikacyjnymi Modbus i BACnet, automatyką budynkową i przemysłową oraz elektryką,
  • mile widziane doświadczenie w branży HVAC,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP, grupa G1 eksploatacja (mile widziany dozór),
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
Twój zakres obowiązków:
  • udział w projektach budowy instalacji HVAC, w zakresie automatyki i instalacji elektrycznych, zarówno w fazie przygotowania oferty jaki i realizacji,
  • tworzenie dokumentacji projektowej oraz odbiorczej, nadzór nad pracami podwykonawców,
  • udział w rozruchach instalacji, w tym konfiguracja urządzeń,
  • programowanie sterowników PLC,
  • tworzenie schematów elektrycznych prostych układów zasilania i sterowania.
To oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • zestaw narzędzi niezbędnych do pracy na przedmiotowym stanowisku (samochód, komputer, telefon),
  • interesującą pracę w firmie z niemal 40-letnim doświadczeniem
  • profesjonalne szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość uzyskania uprawnień do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej.
Informacje o firmie
Od niemal 40 lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym Klientom.

Aktualizacja: 12.09.2023