Automatyk - Programista PLC

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Programowanie,
Automatyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Twój zakres obowiązków:
  • ciągły rozwój Twoich umiejętności inżynierskich, poprzez tworzenie aplikacji dla sterowników PLC - SIEMENS lub Allen Bradley;
  • zdobywanie doświadczenia podczas uczestnictwa w procesie uruchomienia maszyn i linii produkcyjnych oraz systemów transportu automatyki magazynowej w nowoczesnych centrach logistycznych;
  • praca w zespole w którym każdy czuje się odpowiedzialny za wspólne osiągnięcie sukcesu projektu.

Nasze wymagania:
  • szukamy pasjonatów automatyki, którzy w ramach realizacji projektów dla renomowanych, międzynarodowych firm, będą uczestniczyć w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów sterowania;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym na korzystanie z dokumentacji technicznej i komunikację w kontaktach zawodowych
  • tworzenie programu sterowników PLC - Siemens lub Allen Bradley nie ma przed Tobą tajemnic? SAICON to miejsce właśnie dla Ciebie!
Mile widziane:
  • Jeśli masz duże doświadczenie w programowaniu sterowników - Zapraszamy! Jeśli jednak nie czujesz się Ekspertem - wszystko przed Tobą - przez udział w szkoleniach i pracę w doświadczonym zespole szybko rozwiniesz skrzydła!

To oferujemy:
  • pracę przy projektach dla renomowanych i międzynarodowych koncernów;
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii z dziedziny automatyki przemysłowej;
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy oraz szkolenia w zakresie automatyki-certyfikowane szkolenia SIEMENS oraz Rockwell Automation;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę).
Informacje o firmie
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która dostarcza profesjonalne systemy sterowania dla klientów na całym świecie. Nasi utalentowani i doświadczeni inżynierowie podchodzą do realizacji projektów z entuzjazmem i zaangażowaniem, gdyż automatyka przemysłowa to pasja każdego z nas – SAICON Automation that excites!
Jeśli tak jak my śledzisz trendy, inspirujesz się postępem techniki, podążasz za wyzwaniami, jakie stawia przed branżą przemysł 4.0, działasz elastycznie i efektywnie, dołącz do nas!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64832465
  • Data wyróżnienia: 13.05.2022
  • Data wprowadzenia: 13.05.2022