Automatyk - projektant układów automatyki / Design Engineer

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:

a) Obowiązki w zakresie projektowania:
- uczestnictwo w realizacji projektów z branży automatyki w różnych dziedzinach przemysłu
- projektowanie systemów automatyki (Eplan P8 od 2.3 do 2.9)
- dobór i kompletacja rozwiązań technicznych w zakresie systemów automatyki i instalacji elektrycznych
b) Obowiązki w zakresie montażu i uruchomienia:
- Przygotowanie montażu w zakresie swojego projektu / Częściowa obecność podczas montażu / uruchomienia w charakterze wsparcia technicznego

Wymagania:
  • minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu systemów automatyki
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka lub elektrotechnika
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość programu Eplan P8 (mile widziany certyfikat p. podstawowy)
  • znajomość aparatury niskiego napięcia
  • chęć uczenia się, otwartość, odpowiedzialność, komunikatywność.
  • umiejętność pracy zespołowej
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego (w tym zakres słownictwa branżowego)
Mile widziane
  • wiedza z zakresu norm IEC 60204-1, IEC 60364, IEC 61439
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa maszyn
  • znajomość rozwiązań UL (rynek USA)

To oferujemy:
  • pracę przy projektach dla renomowanych i międzynarodowych koncernów
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii z dziedziny automatyki przemysłowej
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy oraz szkolenia w zakresie automatyki-certyfikowane szkolenia Eplan P8, Siemens, Rockwell Automation
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dopłaty do kart Multisport
  • ubezpieczenia grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • dogodny dojazd - blisko zjazdu z obwodnicy na Straszyn

Ciągły rozwój Twoich umiejętności inżynierskich, poprzez tworzenie aplikacji dla sterowników PLC -SIEMENS lub Allen Bradley.
Zdobywanie doświadczenia podczas uczestnictwa w procesie uruchomienia maszyn i linii produkcyjnych oraz systemów transportu automatyki magazynowej w nowoczesnych centrach logistycznych.
Praca w zespole w którym każdy czuje się odpowiedzialny za wspólne osiągnięcie sukcesu projektu.

CV prosimy przysłać na adres: [ukryte]
W temacie maila prosimy dodać:  Automatyk- Design Engineer

CO NAS WYRÓŻNIA:

  • pasja i radość z możliwości tworzenia rozwiązań przekraczających oczekiwany poziom
  •  dbamy o jakość i siłę relacji z klientami, dla których szukamy usprawnień i rozwoju ich biznesu
  •  wyzwalamy kreatywność i promujemy partnerskie relacje pomiędzy pracownikami
  • tworzymy otwarte i przyjazne środowisko pracy na gruncie takich wartości jak wspólnotowość, wzajemna zależność pomiędzy członkami zespołu, szacunek i zaufanie
  • lubimy swoją pracę
Informacje o firmie
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która dostarcza profesjonalne systemy sterowania automatycznego dla klientów na całym świecie. Nasi utalentowani i doświadczeni inżynierowie podchodzą do realizacji projektów z entuzjazmem i w pełni zaangażowani, gdyż automatyka przemysłowa to pasja każdego z nas – SAICON Automation that excites! Nie ma dla nas projektów niemożliwych do zrealizowania.
Jeśli tak jak my śledzisz trendy, inspirujesz się postępem techniki, podążasz za wyzwaniami, jakie stawia przed branżą przemysł 4.0, działasz elastycznie i efektywnie, dołącz do nas!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Automatyk- Design Engineer

Aktualizacja: 06.10.2023