Automatyk Utrzymania Ruchu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Utrzymanie ruchu,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 29 dni temu | Nr ref: AUR/10/20

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk Utrzymania Ruchu/ Młodszy Automatyk Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: DEMLIN (GMINA GODZISZEWO)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • realizacja prac oraz przydzielonych zdań w ramach projektów badawczo-rozwojowych w firmie w zakresie wprowadzania nowych produktów oraz automatyzacji i usprawnień produkcji.
  • naprawy, modyfikacje, przezbrojenia i programowanie sprzętu wykorzystywanego i tworzonego w ramach Działu;
  • wykonywanie wskazanych działań w ramach współpracy merytorycznej z Działem Realizacji Produkcji w ramach wdrażania nowych produktów oraz technologii;
  • udział w pracach związanych z przygotowywaniem oraz aktualizacjami dokumentacji technicznej oraz użytkowej związanej z wprowadzanymi modernizacjami oraz produktami;
  • udział w pracach związanych z uruchomieniem testowym na produkcji nowych maszyn, linii oraz technologii;
  • w razie konieczności udział w przeglądach oraz naprawach realizowanych przez Dział Utrzymania Ruchu;
  • raportowanie swoich prac.

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:
  • wykształcenie wyższe (także studenci ostatnich lat) lub średnie techniczne w obszarze elektryki, automatyki przemysłowej, pokrewnych;
  • dobra znajomość mechaniki, elektryki, pneumatyki i automatyki;
  • podstawowa znajomości oprogramowania i systemów automatyki;
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych (mile widziane);
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi;
  • uprawnienia SEP: eksploatacyjne "E" do 1kV;
  • prawo jazdy kategorii „B”.
  • mile widziane doświadczenia w firmie produkcyjnej specjalizującej się w pracy na wtryskarkach;
  • mile widziane doświadczenie z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki i automatyki;
  • obeznanie z programami do projektowania 3D.
  • komunikatywność;
  • dokładność;
  • sumienność;
  • samodzielność.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe+premia uznaniowa);
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • możliwości rozwoju;
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym zespole, który charakteryzuje pasja i profesjonalizm.
Osoby zainteresowany ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym AUR/10/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o .o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554
  • Numer ogłoszenia: 63787103
  • Data wyróżnienia: 1 października 2020
  • Data wprowadzenia: 1 października 2020
  • Wyświetleń: 118
  • Wyświetleń na liście: 2 698