Backend Developer

Branża / kategoria
IT / Programowanie

Aktualizacja: 15 dni temu

Wymagania:

  • komercyjne doświadczenie w realizacji projektów w technologii PHP
  • znajomość relacyjnych baz danych: mySQL, PostgreSQL
  • umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git
  • komunikatywność, chęć dzielenia się uwagami i umiejętność ich przyjmowania
  • znajomość angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną
Dodatkowe atuty:
  • znajomość Elasticsearch
  • znajomość MongoDB
  • znajomość frameworków dostępnych na rynku
  • przebojowość i kreatywność

Obowiązki:

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w istniejących aplikacjach i microserwisach
  • analiza i eliminacja błędów w oprogramowaniu
  • dbałość o jakość wytwarzanego kodu
  • praca z serwisami, które z uwagi na duże obciążenie ruchem wymagają niebanalnych rozwiązań

Oferujemy:

  • realny wpływ na rozwój działu
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę
  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość polecania znajomych do pracy - za każdego zatrudnionego otrzymasz ekstra bonus finansowy
  • pakiet benefitów (pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, spotkania integracyjne, zniżki)
  • bony świąteczne, podarunki okolicznościowe (z okazji ważnych wydarzeń w Twoim życiu - ślubu, narodzin dziecka)
  • możliwość dołączenia do grup nauki języków obcych
  • poza tym: chillout room, rowerownia, owocowe czwartki, konkursy, biletów, udział w zawodach sportowych
  • swobodny dress code
#Wakacjetomy Dołącz do nas!

Ogłoszenie podstawowe
Wakacje.pl S.A.
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 77 dni (do 07.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
karierawakacje.pl/

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63012169
  • Data wyróżnienia: 7 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 7 listopada 2019
  • Aktualizacja: 22 listopada 2019
  • Wyświetleń: 110
  • Wyświetleń na liście: 2 539
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku