Bankier Klienta Indywidualnego specjalizacja inwestycje

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Jakie będą Twoje zadania:
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • sprzedaż produktów i usług bankowych inwestycyjnych,
  • aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,
  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.
  • posiadasz roczne doświadczenie w sprzedaży w bankowości,
  • charakteryzuje Cię znajomość zagadnień związanych z rynkiem finansowym i budową portfeli inwestycyjnych,
  • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
  • jesteś nastawiony na realizację celów,
  • posiadasz wykształcenie min. średnie.
Co na Ciebie czeka w Alior Banku:
  • atmosfera wzajemnego wsparcia i współpracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i konkurencyjnej rynkowo premii sprzedażowej (gdzie realna do osiągnięcia kwota to 60% wynagrodzenia podstawowego),
  • obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia,
  • programy motywacyjne tj. Platynowy Bankier,
  • unikalny i nowoczesny program Onboardingowy,
  • szeroki zakres benefitów pracowniczych,
  • oferty produktowe dla Pracowników z atrakcyjnymi warunkami,
  • program poleceń pracowniczych.