Barman/Barmanka z doświadczeniem

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zatrudnimy osobę na stanowisku barmana;
Oferujemy:

-Stałe zatrudnienie
-Doskonalenie swoich umiejętności poprzez systematyczne  szkolenia
-Możliwość ciągłego rozwoju
-Pracę w przyjaznej atmosferze wśród doświadczonego zespołu

Nasze oczekiwania:
doświadczenie na stanowisku barmana
-miła aparycja i pozytywne nastawienie do gości
-łatwe nawiązywanie kontaktu
-dokładność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki:
- obsługa  gości
- przygotowywanie napojów,
- dbanie o porządek w miejscu pracy,
- zachowanie standardów jakie panują w restauracji

Oferujemy:
-stałe zatrudnienie
-satysfakcjonujące zatrudnienie +napiwki
-pracę z możliwością rozwoju
-miłą  atmosferę wśród całego zespołu

Zapraszamy do kontaktu poprzez przesłanie swojego CV
Informacje o firmie
Restauracja TRUE położona w samym sercu Gdańska  przy ul. Chmielnej, nad Motławą; Specjalnością naszej kuchni są steki i owoce morza;
Poza wspaniałą kuchnią charakteryzuje nas unikatowy wybór win i koktajli;
Własne receptury to coś, co nas wyróżnia.
Twoja przygoda w gastronomii może okazać się drogą, której nie będziesz chciał/-a zmienić
Przyłącz się do nas  zdobędziesz jeszcze większe doświadczenie i satysfakcję z rozwijania umiejętności

Aktualizacja: 14.01.2024