BARMAN - KELNER / BARMANKA - KELNERKA

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: 0120/B-K

Hotel Nadmorski**** w Gdyni, to lider na polskim rynku usług hotelarsko-gastronomicznych od wielu lat. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób chętnych do współtworzenia polityki i wizerunku hotelu.
Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

barmana-kelnera/barmanki-kelnerki

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska
- przygotowywanie i serwowanie napojów zimnych i gorących oraz cocktaili zgodnie ze standardami obowiązującymi w hotelu
-  bezpośrednia obsługa Gości przy wydawaniu dań z restauracji,
- promowanie najwyższej jakości obsługi, dbanie o zadowolenie gości
- obsługa gości w hotelowym Lobby Barze zgodnie z zachowaniem przyjętych standardów
- wsparcie podczas obsługi wydarzeń gastronomicznych w hotelu,

Oczekiwania
- minimalne roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość podstaw miksologii i przygotowywania drinków i koktajli,
- znajomość podstaw przygotowywania kawy na bazie espresso,
- dobra organizacja pracy,
- doświadczenie i profesjonalizm,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- otwarte usposobienie i miła aparycja,

Oferujemy
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, posiadanych kompetencji i  przepracowanych godzin,
  • możliwość rozwoju personalnego,
  • atmosferę pracy skoncentrowaną na bieżącej realizacji wyznaczonych zadań,
  • miły przyjazny i pomocny zespół,
  • elastyczny grafik,
  • przeszkolenie stanowiskowe,
  • możliwość wypłaty wynagrodzenia w systemie tygodniowym,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem na rynku hotelarsko – gastronomicznym w standardach hotelu czterogwiazdkowego
  • możliwość korzystania z benefitów oferowanych przez Hotel Nadmorski****(pakiet medyczny, karta Multi sport, zniżki na usługi hotelowe)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: [ukryte]
W tytule wiadomości należy wpisać nr referencyjny 0120/B-K
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Hotel Nadmorski****w Gdyni, to lider na polskim rynku usług hotelarsko-gastronomicznych od wielu lat. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób chętnych do współtworzenia polityki i wizerunku hotelu. Doskonaląc i dążąc do perfekcji w jakości oferowanych usług, poszukujemy do naszego zespołu wykwalifikowanych...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski także na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63199933
  • Data wyróżnienia: 24 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 24 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 149
  • Wyświetleń na liście: 5 881