Barman (k/m)

Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Gastronomia

Aktualizacja: 14 dni temu

Wymagania:

MISJA Będziesz odpowiedzialny/-a za obsługę gości w barze oraz zapewnienie wyśmienitej atmosfery i dbałość o każdy szczegół obsługi. OCZEKIWANIA Hotel pracuje 24/7, więc może się zdarzyć, że będziemy Cię potrzebować w weekendy/święta/w godzinach nocnych.

Obowiązki:

UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ

  • Umiesz opowiadać o koktajlach  nie tylko po polsku ale i angielsku
  • Masz klasę i wysoki poziom kultury osobistej
  • Jesteś osobą gościnną, która lubi poznawać nowych ludzi
  • Łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś otwarty na relacje z osobami z różnych stron świata

Oferujemy:

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • premie co 6 miesięcy i nagrody specjalne
  • Kartę zniżkową na noclegi i usługi gastronomiczne w hotelach AccorHotels na całym świecie
  • prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU
  • Szkolenia baristyczne, sommelierskie, barmańskie
  • wczasy pod gruszą
  • darmowy lunch
  • strój służbowy

Nr. ref.: BA/130120/NGM
Ogłoszenie podstawowe
Novotel Marina Gdańsk
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 78 dni (do 15.04.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63173545
  • Data wyróżnienia: 14 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 14 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 28 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 201
  • Wyświetleń na liście: 3 954
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku