Barman

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 16 dni temu

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to nowoczesny i wyjątkowy hotel, położony w najlepszej z możliwych lokalizacji w samym sercu Gdyni, tuż przy promenadzie Nabrzeża Prezydenta. Naszym gościom gwarantujemy fantastyczny widok na Zatokę Gdańską w 200 komfortowo urządzonych pokojach, a także bar, restaurację i salę Fitness. Centrum konferencyjne o powierzchni 1100 m2 z imponującym tarasem daje ogromne możliwości na organizacje wszelkiego rodzaju uroczystości branży MICE. Courtyard należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek sieci Marriott International - wieloletnia tradycja i komfort gości to główne wartości tego prestiżowego brandu.
Hotel zarządzany jest przez Spółkę Hotel Co 51, powstałą w 2020 roku. Firma jest częścią Grupy Vastint, międzynarodowej organizacji działającej na europejskim rynku nieruchomości od 30 lat. Aktualnie Hotel Co 51 jest najemcą i operatorem ponad 30 hoteli w całej Europie. Wszystkie te hotele są częścią portfela inwestycyjnego Vastint. Główne biuro firmy znajduje się w Amsterdamie.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.courtyardgdynia.com.pl

Jeśli jesteś wulkanem energii, uwielbiasz kontakt z ludźmi, nie opuszcza Cię uśmiech na twarzy, chętnie podejmujesz nowe wyzwania, dołącz do naszego otwartego i pełnego entuzjazmu zespołu.

Barman

Wymagania:
 • doświadczenia na stanowisku barman
 • umiejętność pracy w zespole
 • motywacja do pracy
 • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
 • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • elastyczny grafik pracy
 • pracę w przyjaznej atmosferze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Hotel Co 51 Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdynia w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Hotel Co 51 Poland Sp. z o.o. ”,

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dodanie klauzuli:
Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:
1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Hotel Co 51 Poland Sp.z o.o.,
2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy przy użyciu danych kontaktowych administratora danych,
3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Hotel Co 51 Poland Sp.z o.o.,na podstawie wyrażonej zgody. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
4) zebrane w procesie rekrutacyjnym dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych;
5) dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej;
6) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.03.2019 r.
7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Hotel Co 51 Poland Sp.z o.o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
8) w trakcie przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez przez Hotel Co 51 Poland Gdynia Sp.z o.o. nie dochodzi do wyłącznie zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania, o których mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO. Oznacza to, że żadne decyzje dotyczące przyjęcia kandydata do pracy nie zapadają wyłącznie automatycznie oraz że nie buduje się żadnych profili kandydatów;
9) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Jeśli w przyszłości powołany zostanie inny organ nadzorczy, ten organ właśnie będzie właściwy do rozpatrzenia skargi, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji;
10) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w przez Hotel Co 51 Poland Sp.z o.o.

Podpis kandydata do pracy.
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Courtyard by Marriott

Kelner (Hotel Courtyard by Marriott Gdynia)

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 16 dni temu

Recepcjonista (Hotel Courtyard by Marriott Gdynia)

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 16 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Hotel Courtyard by Marriott Gdynia

501128... Wyświetl numer
m...@hotel... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
Jerzego Waszyngtona 19 
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 14 dni (do 16.12.2022)
 • Numer ogłoszenia: 64440115
 • Data wyróżnienia: 27.09.2022
 • Data wprowadzenia: 24.08.2021
 • Aktualizacja: 15.11.2022
Zadzwoń SMS