Brygadzista Elektronik

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Kierownik
Stacjonarna

Aktualizacja: 15 dni temu

 Jako brygadzista elektronik, będziesz odpowiedzialny za koordynowanie i organizację pracy podległych pracowników w procesie montażu naszej następnej generacji elektrycznych desek jetboard, Radinn G2X.

Idealny kandydat posiada duże doświadczenie w pracy przy elektronice oraz posiada silne umiejętności przywódcze, jest w stanie słuchać, kierować, doradzać, korygować oraz motywować członków zespołu, aby osiągnąć zamierzone cele w zakresie efektywności produkcji.

Obowiązki:
  • Organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników;
  • Ustalanie oraz raportowanie pracy do kierownictwa;
  • Kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa;
  • Kontrola przestrzegania zasad BHP;
  • Pomoc podległym pracownikom;
  • Montaż oraz serwis podzespołów elektrycznej deski surfingowej- Radinn G2X,
  • Ciągłe udoskonalanie procesu produkcyjnego oraz rozwiązywanie doraźnych problemów;
  • Nadzór nad dokumentacja;
  • Kontrola przestrzegania standardów i zasad obowiązujących w firmie podczas wykonywania zadań przez podwładnych;
  • Współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa- głównie z działem Research and Development;

Czego potrzebujemy:
  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenia przywódczego w środowisku produkcyjnym ze znajomością planowania/ harmonogramowania produkcji i operacji;
  • Wykształcenia minimum średniego technicznego;
  • Umiejętności czytania schematów elektronicznych;
  • Pozytywnej energii i dobrego nastawienie do pracy;
  • Rzetelności i dbałości o szczegóły;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Prywatną opiekę medyczną (PZU Zdrowie),
  • Duża samodzielność pracy oraz możliwość rozwoju,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku pasjonatów sportów wodnych;
  • Brak monotonii w codziennej pracy,
  • Niewyczerpalne źródło pysznej kawy.
Radinn, skrót od radykalnych innowacji, powstał w 2013 roku z wizją zrewolucjonizowania rynku sportów wodnych. Pół dekady później staliśmy się światowym liderem w dziedzinie e-mobilności na wodzie. W styczniu 2018 roku nasz zespół wprowadził na rynek drugą generację G2X - wiodącą na świecie elektryczną deskę jetboard.

Nasz zespół produkcyjny w Polsce się nieustannie rozwija.  Posiadasz niepowtarzalną okazję dołączyć do wysoce kompetentnego i ambitnego zespołu miłośników sportu. Będziesz uczestniczyć w kształtowaniu przyszłości sportów wodnych, a także rozwoju osobistego i zawodowego.

Aplikacje

  Aplikujesz wysyłając swoje CV poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod przyciskiem aplikuj. Zachęcamy do złożenia aplikacji jak najszybciej, jednak nie później niż do 30 listopada. Każda aplikacja jest traktowana jako poufna. Nie przyjmujemy aplikacji za pośrednictwem poczty e-mail.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pracy lub procesu rekrutacji, prosimy o kontakt z Katarzyną Pacek k...@radin... Wyświetl e-mail .

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63011847
  • Data wyróżnienia: 7 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 7 listopada 2019
  • Aktualizacja: 13 listopada 2019
  • Wyświetleń: 374
  • Wyświetleń na liście: 18 174