Brygadzista

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 dni temu

Brygadzista.
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i koordynacja pracy około 20 osobowej grupy podległych pracowników,
  • Odpowiedzialność za wydajność i płynność i poprawność ruchu procesu produkcyjnego.
  • Bieżąca analiza wydajności i zużycia surowca.
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku co najmniej lidera w firmie produkcyjnej - ( mile widziane w spożywczej) .
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i działania pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy na kierownika zmiany.
  • System premiowy.
Informacje o firmie
Firma Almar jest wiodącym producentem wyrobów z łososia.
Powstała w roku 1990 i od 30 lat działa na rynku polskim , jak i zagranicznym.
Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób i nieustannie rośniemy.
Naszym priorytetem jest rozwój i unowocześnianie nie tylko metod produkcji , ale w szczególności skupiamy się na rozwoju pracowników , bo to oni są naszą najważniejszą wartością.

W produkcję wkładamy serce i doświadczenie, żeby osiągnąć najwyższą jakość naszych produktów, co  zostało wielokrotnie potwierdzone otrzymanymi nagrodami i wyróżnieniami. Szeroką gamę wyrobów od roku 2002 firma eksportuje do krajów Unii Europejskiej oraz USA jak również do Czech, Węgier, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Szwajcarii.
Naszą integralną częścią strategii marketingowej jest sponsoring sportowy- zachęcamy do kibicowania wspaniałemu team-owi : AlmarSailing. Jeśli są Ci bliskie wartości ciągłego rozwoju , osiągania dobrych wyników poprzez pracę w zespole i tworzenia miejsca , w którym wszyscy będą dobrze się czuli – zapraszamy do aplikowania na nasze ogłoszenia.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 5 dni temu
Ogłoszenie premium
avatar

Almar

r...@almar... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
Ważne jeszcze 8 dni (do 11.03.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64114538
  • Data wyróżnienia: 23 lutego 2021
  • Data wprowadzenia: 12 lutego 2021
  • Aktualizacja: 26 lutego 2021
  • Wyświetleń: 339
  • Wyświetleń na liście: 11 542
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku