Brygadzista Produkcji Kompozytowej

Branża / kategoria
Kadry / HR,
Produkcja / Przemysł

Aktualizacja: 26 dni temu

Wymagania:

Idealny kandydat to osoba posiadająca takie kompetencje jak:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników w firmie produkcyjnej
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • doświadczenie w delegowaniu zadań i zarządzaniu zespołem pracowników
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość podstaw prawa pracy oraz przepisów BHP
  • orientacja na zadania, silna osobowość
Twoim dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w produkcji kompozytu metodą infuzji
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Obowiązki:

Czym będziesz się zajmował:

  • zarządzaniem zespołem pracowników produkcyjnych
  • nadzorowaniem realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem
  • czynnym udziałem w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników
  • nadzorem nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych
  • motywowaniem podległych pracowników
  • bieżącym raportowaniem wyników prac
  • współpracą z innymi działami wewnętrznymi firmy

Oferujemy:

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Tworzenie wyjątkowych, luksusowych produktów
  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowa o pracę, zlecenie lub umowa B2B
  • Gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Nagroda za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Dodatkowe ubezpieczenia na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Coroczne spotkania świąteczne
  • Prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • Multisport (dofinansowanie 80%)

Ogłoszenie podstawowe
Sunreef Venture S. A.
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 65 dni (do 12.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63021974
  • Data wyróżnienia: 12 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 12 listopada 2019
  • Aktualizacja: 8 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 136
  • Wyświetleń na liście: 3 719
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku