Brygadzista Stolarni

Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Aktualizacja: 14 dni temu

Wymagania:

Idealny kandydat to osoba posiadająca takie kompetencje jak:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • znajomość branży meblarskiej oraz obróbki materiałów drewnopochodnych i drewna
  • umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi
  • znajomość czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie w delegowaniu zadań i zarządzaniu zespołem pracowników
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość podstaw prawa pracy oraz przepisów BHP
Twoim dodatkowym atutem będzie:
  • wykształcenie kierunkowe (technikum meblowe, technologia drewna lub pokrewne)

Obowiązki:

Czym będziesz się zajmował:

  • współpracą z kierownikiem w zakresie organizowania i kontrolowania działań związanych z funkcjonowaniem stolarni
  • sprawowaniem nadzoru nad pracą podległych pracowników oraz powierzonych im zadań
  • prowadzeniem bieżących prac produkcyjnych na stolarni
  • bieżącym raportowaniem wyników prac
  • współpracą z innymi działami wewnętrznymi firmy

Oferujemy:

Co możemy Tobie zaoferować:

  • Tworzenie wyjątkowych, luksusowych produktów
  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowa o pracę, zlecenie lub umowa B2B
  • Gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Nagroda za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Dodatkowe ubezpieczenia na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Coroczne spotkania świąteczne
  • Prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • Multisport (dofinansowanie 80%)

Ogłoszenie podstawowe
Sunreef Venture S. A.
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 78 dni (do 08.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63014992
  • Data wyróżnienia: 8 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 8 listopada 2019
  • Aktualizacja: 22 listopada 2019
  • Wyświetleń: 88
  • Wyświetleń na liście: 3 018
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku