Ogłoszenie nieaktualne

Budowniczy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Nr ref: CB/03/2023

CRIST S.A. poszukuje nowej osoby do swojego zespołu
Budowniczy

Nr ref CB/03/2023

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na takim lub na podobnym stanowisku,
  • preferowana znajomość angielskiego,
  • komunikatywność,
  • szybkość podejmowana decyzji,
  • skrupulatność,
  • umiejętność pracy w stresie,
  • umiejętność szukania rozwiązań,
  • umiejętność koordynacji prac.
Zadania:
  • koordynacja i nadzorowanie budowy statku celem zapewnienia bezpiecznej realizacji prac,
  • zapewnienie terminowego przekazania statku do Klienta zgodnie z harmonogramem budowy statku oraz wymaganiami technicznymi,
  • zapewnienie prawidłowego prowadzenia dokumentacji związanej z budową statku,
  • ponoszenie odpowiedzialności za pracowników oraz budowę statku,
  • współpraca z Wydziałami Stoczniowymi, Kooperantami, nadzorem Stoczniowym, Inspektorskim i Armatorskim,
  • organizacja koordynacja prób morskich.
Oferujemy:
  • stabilną współpracę,
  • możliwość ubezpieczenia zbiorowego,
  • dogodną lokalizację zakładu,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość uczestnictwa w spektakularnych projektach.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o kontakt telefoniczny z biurem przyjęć pod numerem telefonu:

(58 ) 778 - 67 - 52 Biuro Przyjęć

  Aplikacje można wysyłać na adres mail: [ukryte] w tytule wpisując numer referencyjny CB/03/2023. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Kontakt telefoniczny pod numerem:

(58) 778 – 67- 52

                                         Więcej informacji o firmie:
                                              www.crist.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez spólkę Crist S.A. z siedzibą w Gdyni oraz spółek powiązanych w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa prac.

Jeśli chcesz abyśmy mogli brać pod uwagę Twoją kandydaturę w kolejnych procesach rekrutacyjnych, do dokumentów aplikacyjnych dodaj również:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez spółkę Crist S.A. z siedzibą w Gdyni oraz spółek powiązanych w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy oraz Rozporządzenia RODO oraz dla przyszłych procesów rekrutacji w tych spółkach na podobne stanowiska.