CNC Operator

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: CNC/07/22

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS, obecnie dla naszego Klienta, będącego solidnym pracodawcą poszukujemy pracowników na stanowisko:

(praca na hali produkcyjnej w Miszewku z darmowym transportem z Gdyni)

Zadania na stanowisku:
  • obróbka elementów zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • ustawianie parametrów maszyn,
  • dobór i przygotowanie koniecznych narzędzi i przyrządów,
  • samokontrola jakości,
  • cykliczne przeglądy maszyn w obrębie stanowiska pracy.
Oczekiwania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (znajomość języka Mazatrol lub Okuma będzie mile widziana),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • stałe zatrudnienie w systemie 4-brygadowym (6-18, 18-6),
  • darmowy, firmowy transport na trasie Gdynia-Miszewko-Gdynia,
  • pracę w nowoczesnej i bezpiecznej hali,
  • bogate świadczenia socjalne,
  • dodatkowe 2 dni wolne od pracodawcy,
  • benefity (m. in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • paczki świąteczne,
  • niezbędne szkolenia,
  • pomoc w zdobyciu uprawnień.
Zapraszamy:
  • do przesyłania CV na adres e-mail [ukryte]   w tytule wiadomości koniecznie wpisując nr ref CNC/07/22
W treści CV koniecznie należy dopisać;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr CNC/07/22 prowadzonym przez  SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.

Dodatkowo jeśli chcesz abyśmy rekomendowali Twoją kandydaturę w innych rekrutacjach, prosimy o dopisanie;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnianie w/w danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.
Skontaktujemy się z  wybranymi Kandydatami.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr CNC/07/22 prowadzonym przez SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64897822
  • Data wyróżnienia: 30.06.2022
  • Data wprowadzenia: 30.06.2022
  • Aktualizacja: 01.07.2022