Community Specialist (j. ukraiński)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4700 - 7300
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Siemka!

Jesteśmy startupem, który tworzy jedyny taki ekosystem rekrutacyjny w Polsce. Do naszych produktów należą: Just Join ItRocket Jobs oraz Hello HR - liderzy w swoich segmentach na rynku portali pracy.

Zamierzamy jeszcze mocniej rozwinąć Just Join IT - Najpopularniejszy portal pracy dla branży IT w Polsce. W związku z tym, potrzebujemy kogoś, kto będzie aktywnie współtworzył Community w Ukrainie.

Jeśli ciągnie Cię w kierunku branży IT oraz nowych technologii, a także “meczujesz” się z poniższymi oczekiwaniami - aplikuj!

PRZEŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ, JEŚLI:
- Masz min. 2-3 doświadczenia w marketingu (w szczególności Social Media);
Wiesz jak animować dyskusje z użytkownikami;
Znasz się na monitoringu i używasz narzędzi tj.: SentiOne, Brand24, Sotrender;
- Sprawnie moderujesz kanały SM w Polsce i w Ukrainie;
Potrafisz budować i utrzymywać pozytywne relacje z Youtuberami i influencerami z Tiktoka, Instagrama i Telegrama oraz mediami;
- Cechujesz się lekkim piórem;
- Znasz: Facebooka, Telegrama, Discorda, Reddita, Instagrama i Linkedina
- Biegle posługujesz się językiem ukraińskim rosyjskim (min. C1);
- W stopniu komunikatywnym posługujesz się językiem angielskim;
No i oczywiste: masz pasję i zamiłowanie do nowych technologii :)

TWOJE ZADANIA?
- Przede wszystkim: angażowanie społeczności oraz budowanie relacji z użytkownikami w Ukrainie;
- Współpraca z Youtuberami i Influencerami (Tiktok, Instagram, Telegram) z Ukrainy;
- Tworzenie contentu do social media i ścisła współpraca z działem performance;
- Opracowanie i realizacja strategii komunikacji;
- Support użytkowników platformy;
- Research i tworzenie angażujących treści: od kreatywnych copy po dłuższe treści branżowe;
- Monitoring i bieżąca analiza trendów, aby zawsze być o krok z przodu!
- Raportowanie i koordynacja bieżących akcji - współpraco o jasno, wspólnie ustalone KPI’e.

FINANSE:
Przewidujemy wynagrodzenie od 4 700 do 7 300 PLN brutto na umowie zlecenie.
Istnieje również możliwość współpracy w ramach kontraktu B2B z wynagrodzeniem od 5 600 do 8 800 PLN netto + VAT.

DODATKOWO MOŻESZ LICZYĆ NA:
-> Benefitów co niemiara, m.in.:
- Karta MultiSport lub dofinansowanie do transportu miejskiego,
- Benefit “Ask Henry”,
- Prywatna opieka medyczna,
- Grywalizacja sportowa “Just Join Challenge”,
- Program poleceń pracowników;
-> Możliwość pracy zdalnej lub w systemie hybrydowym;
-> Imprezy integracyjne: online i offline;
-> Możliwość realnego wpływu na rozwój zupełnie nowego produktu.

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?
Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:
1. Telefonu od Adama - Rekrutera
2. Spotkania F2F/videocall z Adamem, aby lepiej się wzajemnie poznać.
3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę, czeka na Ciebie zadanie, a następnie spotkanie z naszym Head of Marketing Marcinem i Pawłem - Community Specialist.
4. No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi i chcesz dołączyć do naszej ekipy - ślij swoje CV czym prędzej!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64626770
  • Data wyróżnienia: 29.06.2022
  • Data wprowadzenia: 16.12.2021
  • Aktualizacja: 06.06.2022