Copywriter

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Copywriting,
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 17 dni temu

Airborn Spółka z o. o. jest ośrodkiem szkoleniowym certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego z siedzibą główną w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym PPNT Gdynia oferującym szkolenia lotnicze na bezzałogowych statkach powietrznych (dronach) z uprawnieniami do wykonywania lotów w zasięgu wzroku VLOS (Visual Line of Sight) oraz poza zasięgiem wzroku BVLOS (Beyond Visual Line of Sight).

Miejsce pracy: Gdynia
Pomorski Park Naukowo Technologiczny

Zakres obowiązków:
  • copywriting produktowy;
  • pisaniem artykułów sponsorowanych i blogowych;
  • przygotowanie treści zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek internetowych;
  • pisanie artykułów eksperckich na podstawie wywiadów z ekspertami;
  • tworzenie treści z materiałów audio i video;
  • prowadzenie wywiadów;
Oczekujemy:
  • min 1 rok doświadczenia w tworzeniu zoptymalizowanych treści;
  • Lekkiego pióra, nienagannej stylistyki, ortografii i interpunkcji;
  • Kreatywności, komunikatywności;
  • Dostępność w godz. 8-16 od pn do pt
Mile widziane:
  • znajomość branży oraz zagadnień związanych z eCommerce;
  • ogólna widza z zakresu optymalizacji pod kątem SEO;
  • doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marki w mediach społecznościowych;
Oferujemy:
  • Dowolna forma zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub o współpracę (B2B);
  • Stałą i stabilną współpracę;
  • Możliwość długofalowego rozwoju zawodowego;
  • Realny wpływ na rozwój firmy będącej liderem w swojej branży;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Elastyczny czas pracy
Załącz swoje portfolio wraz z CV.

Dołącz do Nas!
Zespół Airborn

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64211810
  • Data wyróżnienia: 9 kwietnia 2021
  • Data wprowadzenia: 9 kwietnia 2021
  • Aktualizacja: 26 kwietnia 2021
  • Wyświetleń: 1 302
  • Wyświetleń na liście: 14 394