Customer Care Specialist

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 800
Wynagrodzenie brutto (do)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Kadry,
HR,
Media społecznościowe,
Copywriting
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 17 dni temu

Poszukiwany #CustomerCare do job boradu dla polskiej społeczności HR.

W kwietniu 2019 wystartowaliśmy z nowym projektem Hello HR , gdzie podstawą naszego działania jest budowanie relacji i sprawna obsługa partnerów. Dlatego też do naszego zespół #CustomerService potrzebujemy kolejnego wzmocnienia!

Szukamy zorganizowanej osoby, która dobrze czuje się w kontakcie z drugim człowiekiem, jest bardzo elastyczna w rozwiązywaniu stawianych zadań i obowiązków, a do tego ma w sobie sporo pozytywnej energii i nie boi się wyzwań! Na dokładkę - chciałaby poznać bliżej świat szeroko pojętej branży HR!

Obowiązki?

W skrócie - dbanie o to, aby nasi partnerzy czuli wsparcie na każdym kroku współpracy, na co składa się:
  • utrzymywanie z nimi bardzo dobrych relacji,
  • doradztwo z zakresu copywritingu (redakcja ogłoszeń, profilów pracodawcy, dedykowanych copy promocyjnych),
  • promocja marek partnerskich w Social Mediach,
  • wewnętrzna współpraca z partnerami biznesowymi (sprawna komunikacja, wymiana informacji, ustalanie wspólnych celów),
  • współpraca z zespołem Customer Care (rozwiązywanie problemów, wspólne omawianie przypadków, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami),
  • wsparcie działań sprzedażowych.

Możesz liczyć na:
  • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole pasjonatów IT, Marketingu i HR,
  • startupowy klimat z płaską strukturą jak i luźną atmosferę,
  • realny wpływ na rozwój zupełnie nowego projektu,
  • karta Multisport,
  • szalone imprezy integracyjne.

Wynagrodzenie:

W zależności od doświadczenia przewidujemy wynagrodzenie brutto na poziomie od 2800 do 3500 zł brutto na umowę zlecenie na start.

Chcemy Cię poznać jako człowieka, porozmawiać i ocenić szanse naszej potencjalnej współpracy. Jeśli więc chcesz dołączyć do naszej ekipy i rozwijać swoje umiejętności w startupowej atmosferze - ślij swoje #CV już teraz

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie podstawowe
p...@justj... Wyświetl e-mail
Just Join IT
Adres
Gdańsk Przymorze
Lęborska 3B/1. 44
Ważne jeszcze 6 dni (do 22.11.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62974043
  • Data wyróżnienia: 30 października 2019
  • Data wprowadzenia: 23 października 2019
  • Aktualizacja: 24 października 2019
  • Wyświetleń: 667
  • Wyświetleń na liście: 12 883
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku