Ogłoszenie nieaktualne

Deserant (Deserantka)

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

Nr ref: PACWB/04/23

Jesteśmy jedną z wiodących, najbardziej rozpoznawalnych i najwyżej ocenianych przez klientów kawiarni na Pomorzu, zlokalizowaną w zabytkowych piwnicach tczewskiej starówki. W związku z rozwojem PILNIE poszukujemy do naszego zespołu najlepszych kandydatów (kandydatek) na stanowisko:

DESERANT (DESERANTKA)
praca w częściowym lub pełnym wymiarze godzin (od wtorku do soboty 14-21, w niedziele 13-19, poniedziałek - dzień wolny)

Zakres obowiązków
  • Przygotowanie i dekorowanie ciast i deserów
  • Przygotowanie i dekorowanie drinków alkoholowych i bezalkoholowych
  • Znoszenie i zmywanie naczyń
  • Pomoc w obsłudze klienta na sali
  • Czynności porządkowe, układanie produktów
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy i w lokalu
  • Pomoc w przygotowaniu zamówień
  • Bieżąca współpraca z zespołem
  • Przygotowywanie raportów dla bezpośredniego przełożonego
Wymagania
  • Samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Uczciwość, wysoka kultury osobista
  • Umiejętność współpracy z ludźmi i szybkiego uczenia się
  • Książeczka zdrowia (orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych)
  • Dyspozycyjność, punktualność i zaangażowanie
Mile widziane
  • Doświadczenie w branży gastronomicznej
  • Zmysł estetyczny i dokładność
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Doskonałą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Pracę w historycznym miejscu z niesamowitym klimatem
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [ukryte]

Informacje o firmie

Aktualizacja: 10.02.2024