Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna / Farmacja / Weterynaria,
Służba zdrowia,
Zdrowie / Dietetyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 10 dni temu

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko DIETETYKA.

Ogólny zakres obowiązków:
  • ustalenie diety dla danego chorego zgodnie z potrzebami chorego i zaleceniami lekarskimi,
  • sporządzanie zamówień diet dla chorych,
  • obecność przy dystrybucji posiłków,
  • przeprowadzenie indywidualnej edukacji pacjenta o sposobie żywienia,
  • przestrzeganie estetyki i higieny przy podawaniu posiłków,
  • przygotowywanie zbiorczych raportów i zestawień dotyczących żywienia pacjentów,
  • kontrola zgodności faktur z ilością dostarczonych przez firmę cateringową zamówień,
  • nadzór nad realizacją umowy z firmą cateringową oraz ścisła współpraca z koordynatorem firmy.
Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie kierunkowe z tytułem zawodowym dietetyka lub technika żywienia w specjalności dietetyka (szkoła policealna, technikum),
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • skrupulatność i dokładność w wykonywanie powierzonych zadań,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w szpitalu.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • dodatkowe benefity (np. dofinansowanie do wczasów i świąt, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość wykupu ubezpieczenia grupowego w preferencyjnych cenach).
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres k...@7szmw.pl Wyświetl e-mail   bądź kontakt osobisty z Działem Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "DIETETYK"
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego  procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez 7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).
  • Numer ogłoszenia: 62772306
  • Data wprowadzenia: 8 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 8 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 447
  • Wyświetleń na liście: 2 681