Dietetyk

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Praktyka / staż,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Uroda / rekreacja,
Kosmetyka / fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Praktykant / stażysta,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Boczki na bok w związku z intensywnym rozwojem szukają do swojego zespołu:
- osoby, która świetnie poradzi sobie w zmieniającym się środowisku pracy.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie konsultacji dietetycznych
  • układanie planów żywieniowych naszych klientów
  • obsługa klientów przy recepcji
  • wykonywanie zabiegów dostępnych w ofercie Boczki na bok
  • aktywna sprzedaż usług Boczki na bok
  • obsługa urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji i obsługa telefoniczna
  • obsługa recepcji: komputera, kasy fiskalnej
  • wsparcie i motywacja klientek do ćwiczeń i osiągania założonych rezultatów
Nasze wymagania:
  • wykształcenie z uzyskanym tytułem licencjata o specjalności: dietetyk, może być w trakcie studiów uzupełniających
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • doświadczenie w sprzedaży
  • mile widziana znajomość zabiegów: endermologii, żelazka antycellulitowego (lub masażu próżniowego), liposukcji kawitacyjnej, fal radiowych
  • mile widziana znajomość wykonywania zabiegów: kriolipolizy, lipolasera, presoterapii, elektrostymulacji
  • znajomość żywienia i fizjologii człowieka
  • gotowość do wykonywania konsultacji dietetycznych, zabiegów na ciało i na urządzeniach (po szkoleniu)
  • chęć uczenia się i zdobywania nowych kompetencji w zakresie modelowania sylwetki i obsługi klienta
  • wysoka kultura osobista i umiejętność budowania relacji z klientkami
  • komunikatywność, duże pokłady optymizmu i energii
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w pracę i pozytywne nastawienie do życia
  • idealna kandydatka to studentka lub absolwentka studiów kierunków: kosmetologia, dietetyka, fizjoterapia, medycyna, SPA i wellness, AWF lub pokrewnych
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym w godzinach 9-21 (zmiana 9-15 lub 15-21) oraz w soboty 9-14;  w przypadku studentek dziennych wymagamy dyspozycyjności min 50h miesięcznie
Co oferujemy?
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • regularne szkolenia, możliwość ciągłego doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności oraz zdobywanie doświadczenia
  • pracę w zgranym i kompetentnym zespole
  • umowę zlecenie dla studentek, staż lub umowę o pracę dla absolwentek
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Ważne!
Od kandydatek zaproszonych na rozmowę kwalifikacyjną oczekuje się znajomości oferty i branży.

Zainteresowane Panie prosimy o przesłanie CV na maila bądź o wizytę osobiście w Boczki na bok ul. Bergiela 4c/11, Gdańsk

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63471244
  • Data wyróżnienia: 10 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 10 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 651
  • Wyświetleń na liście: 6 885