Dietetyk

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Uroda / rekreacja,
Sport / fitness
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

POSZUKUJEMY: DIETETYK LUBIĄCY ZDROWĄ I SMACZNĄ KUCHNIĘ 

Prowadzimy prężnie rozwijającą się poradnię dietetyczną Slimfood (www.slimfood.pl). Pomagamy pacjentom osiągnąć wymarzoną sylwetkę i poprawić ich stan zdrowia. Naszą misją jest nauczanie zdrowych nawyków żywieniowych i pokazywanie, że można jeść jednocześnie zdrowo i… smacznie! Jesteśmy na bieżąco z nowinkami żywieniowymi, słuchamy swoich pacjentów i spełniamy ich życzenia tak, aby pokochali zdrowy styl życia!

Poszukujemy osoby, która podzieli naszą pasję do dietetyki i będzie chciała razem z nami ją rozwijać. Potrzebny nam ktoś, kto między innymi będzie:

- przyjmował pacjentów w gabinecie i online,
- układał jadłospisy dla pacjentów (diety odchudzające, pod jednostki chorobowe, dla dzieci i inne),

- prowadził korespondencję e-mailową z pacjentami,
- tworzył i wprowadzał do programu dietetycznego nowe przepisy,
- redagował poradniki/ broszury dla pacjentów,
- tworzył posty na portale społecznościowe,
- pisał artykuły o tematyce żywieniowej, przygotowywał prezentacje.

Jeśli:

- posiadasz wykształcenie na kierunku “dietetyka” - minimum licencjat (mogą być również studenci ostatnich lat studiów zaocznych magisterskich) - WARUNEK  KONIECZNY,
- uwielbiasz ludzi i łatwo nawiązujesz kontakty, cechuje Cię empatia, szczera chęć pomocy innym i wysoka kultura osobista,
- cechujesz się dobrą organizacją pracy i skrupulatnością (potrafisz ładnie i konkretnie formułować zdania i doskonale znasz zasady interpunkcji),
- wiesz, co z czym dobrze smakuje, umiesz gotować (potrafisz mniej - więcej ocenić, czy z danego przepisu potrawa wyjdzie lub nie), szukasz inspiracji żywieniowych i interesujesz się tematyką żywienia,
- jesteś osobą odpowiedzialną i terminowo wykonujesz zadania,
- szczerze komunikujesz swoje potrzeby i oczekiwania,
- znasz media społecznościowe: Facebook, Instagram,
- umiesz przeszukiwać bazy naukowe (mile widziane),

to aplikuj do nas i zacznij zdobywać wyjątkowe doświadczenie!

Czym jeszcze możemy Cię przekonać do współpracy z nami? Zdobędziesz u nas szerokie doświadczenie w pracy z osobami z różnymi chorobami, nauczymy Cię, jak pracować z pacjentem i ułożyć skuteczny plan żywieniowy. Posiadamy wypracowane przez nas systemy organizacji pracy. Przeszkolimy Cię z obsługi pacjenta, układania jadłospisów, korespondencji mailowej, obsługi programów używanych w firmie.  Klarownie wykażemy Ci Twoje zadania, bez żadnych nieporozumień. Praca częściowo jest na miejscu, w przyjemnie urządzonym gabinecie, a częściowo zdalnie. Zapewniamy miłą atmosferę pracy i docenienie. Będziemy wspierać Twój rozwój. Płacimy zawsze na czas. Otrzymasz komputer służbowy i jeśli będzie to konieczne telefon służbowy.

Z przyjemnością powitamy Cię w naszym zespole, który kiedyś podbije rynek! Bądź wtedy z nami na pokładzie!

Prosimy o wysyłanie CV na adres [ukryte]  

Na zgłoszenia czekamy do 12.07.2020, ale im szybciej się do nas zgłosisz, tym lepiej :) 

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Koniecznie prosimy o dołączenie do CV klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).” oraz “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Slimfood Magdalena Oleś Burzyńskiego 12A/29 80-462 Gdańsk, na potrzeby rekrutacji na stanowisko Dietetyka. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Slimfood Magdalena Oleś Burzyńskiego 12A/29 80-462 Gdańsk  powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: Burzyńskiego 12A/29 80-462 Gdańsk, e-mail: [ukryte] ”

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------RODO

Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 1 rok.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”
Informacje o firmie
Prowadzimy prężnie rozwijającą się poradnię dietetyczną Slimfood (www.slimfood.pl). Pomagamy pacjentom osiągnąć wymarzoną sylwetkę i poprawić ich stan zdrowia. Naszą misją jest nauczanie zdrowych nawyków żywieniowych i pokazywanie, że można jeść jednocześnie zdrowo i… smacznie! Jesteśmy na bieżąco z nowinkami żywieniowymi, słuchamy swoich pacjentów i spełniamy ich życzenia tak, aby pokochali zdrowy styl życia!

Jesteśmy pasjonatami dietetyki. Wierzymy w leczniczą moc żywności. Wiemy, jak ważny w zamianie nawyków żywieniowych jest aspekt psychologiczny i stąd staramy się być najlepszymi słuchaczami dla naszych pacjentów. Chcemy pomagać ludziom i... stworzyć miłe miejsce pracy :)

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63517637
  • Data wyróżnienia: 25 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 25 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 1 431
  • Wyświetleń na liście: 24 053