Digital Marketing Specialist

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Aktualizacja: 7 dni temu

Jesteśmy grupą kilkunastu osób, które tworzą infoShare Academy - firmę szkoleniową uczącą programowania. Pierwszy kurs zrealizowaliśmy w 2015 roku, a obecnie szkolimy dodatkowo w takich technologiach jak Java, Python, Data Science, SQL, User Experience i wielu innych. Oprócz realizowania szkoleń, prowadzimy także bloga oraz organizujemy warsztaty i webinary. Generalnie lubimy dzielić się wiedzą z branży IT.

Poszukujemy kogoś, kto czuje się swobodnie w social mediach, rozumie zasady rządzące digital marketingiem oraz jest gotowy na poznanie tajemnej wiedzy związanej z branżą IT. Obiecujemy - łatwo nie będzie :)

Co dajemy?
  • pracę w zróżnicowanym, ale naprawdę fajnym zespole
  • dużo wyzwań - mamy nadzieję, że je lubisz i masz głowę pełną pomysłów
  • pakiet benefitów - przyznajemy, że są dosyć powszechne, ale wszyscy chętnie je przyjmujemy i lubimy
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni w Olivia Business Centre (obecnie pracujemy zdalnie)
  • możliwość regularnego grania w piłkarzyki - mamy naprawdę mocną ekipę, która codziennie rozgrywa pełne emocji mecze - to oczywiście po powrocie do biura :)

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • tworzenie, prowadzenie i planowanie kampanii e-mail marketingowych
  • współtworzenie, budowa i rozwijanie lejka sprzedażowego z wykorzystaniem narzędzi marketing automation
  • samodzielne tworzenie interesujących i angażujących treści (artykuły blogowe, opisy kursów, posty w social mediach, współtworzenie grafik i wideo)
  • organizacja i promocja webinarów
  • współtworzenie i współprowadzenie komunikacji w social mediach
  • analizowanie wyników kampanii, ruchu na witrynie, kanałach social media i ich optymalizacja
  • analizowanie trendów branżowych

Czego oczekujemy?

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktycznej wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu kampaniami e-mail marketingowymi (pracujemy w GetResponse) oraz dobrej znajomości narzędzi marketing automation
  • “lekkiego pióra” oraz umiejętności tworzenia i planowania kontentu prowadzącego do budowania długotrwałych relacji ze społecznością (blog, mail, posty w social mediach)
  • znajomości narzędzi marketingowych, w tym GoogleAds, FacebookAds, Google Analytics, Brand24
  • dużej samodzielności, dobrej organizacji pracy, umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • wiedzy co kryje się za tajemniczymi skrótami: CPC, CTR, CPL czy ROMI
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • mile widziana znajomość branży IT oraz technologii programowania

Brzmi dobrze? Aplikuj!
  1. Miło, jeśli w aplikacji dodasz kilka zdań od siebie np. dlaczego chcesz z nami pracować :)
  2. Wybrane osoby zaprosimy do kolejnych etapów rekrutacji. Aby być pewnym, że chcemy wzajemnie ze sobą pracować, proponujemy 2 spotkania (mogą odbyć się zdalnie). Dodatkowo między spotkaniami możemy poprosić Cię o wykonanie krótkiego zadania.
  3. Bardzo lubimy słodycze i po powrocie do biura liczymy na wkupne ciasto :)

zobacz klauzulę
Ogłoszenie premium
r...@infos... Wyświetl e-mail
infoShare Academy
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 7 dni (do 30.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

infoShare Academy to szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end, Data Science, testowania, a także...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
NIP
5842742213
infoshareacademy.com/
  • Numer ogłoszenia: 63828827
  • Data wyróżnienia: 16 października 2020
  • Data wprowadzenia: 16 października 2020
  • Aktualizacja: 16 października 2020
  • Wyświetleń: 581
  • Wyświetleń na liście: 15 785
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku