Digital Marketing Specialist

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6600 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 13 dni temu

Kim jesteśmy i co robimy?

Jeszcze 2 lata temu Digiffic.com było jednoosobową działalnością gospodarczą. Dzisiaj to już historia, bo obecnie jesteśmy agencją digitalową, która rok do roku notuje ponad 100% wzrosty przychodów. Obsługujemy klientów z całego świata – od Polski, Niemiec, Norwegii, Szwecji przez Islandię, Wielką Brytanię, Portugalię, aż po Stany Zjednoczone i Kanadę. 

Nasi klienci są różnorodni, chociaż przyznamy szczerze, że najlepiej czujemy się w branży technologicznej, dlatego na co dzień pomagamy głównie software house’om, fintechom czy innym innowacyjnym przedsięwzięciom osiągać ich biznesowe cele.

Dbałość o relacje i stopniowe budowanie zaufania naszych partnerów zapewniło nam dużą niezależność w działaniu, dzięki czemu robimy naprawdę ambitne i rozwijające rzeczy. 

Zanim podejmiemy współpracę, musisz wiedzieć, że:

Naprawdę doceniamy wkład każdego pracownika w rozwój firmy, dlatego 2 razy w roku przeprowadzamy rozmowy ewaluacyjne. To oznacza, że nie musisz więcej zastanawiać się, jak zacząć o rozmowę o podwyżkę, bo sami przyjdziemy o niej z Tobą pogadać. ;)
Higiena pracy to dla nas priorytet. Ze względu na to, że z klientami rozliczamy się w oparciu o formułę time & material, jesteśmy w stanie upewnić się, że nie pracujesz na większej liczbie projektów, niż jest to zdrowe i efektywne. U nas standardem jest maksymalnie 120 godzin w miesiącu pracy na komercyjnych projektach.
Chcemy, aby każdy pracował tak, jak lubi. Dlatego wspieramy pracę w 100% zdalną lub hybrydową, ale na początku preferujemy Twoją obecność w biurze, żebyśmy mogli pokazać Ci, jak działamy i wesprzeć Twój proces on boardingu.
Nie mamy nic przeciwko elastycznym godzinom, tak długo, jak zaplanujesz sobie pracę w taki sposób, abyśmy w trakcie dnia mogli się "złapać" i przegadać bieżące projekty.

Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?
 • Przygotowywanie i wdrażanie strategii na potrzeby kampanii reklamowych w sieciach Facebook i Google Ads dla naszych klientów.
 • Doświadczenie przy pracy w projektach SEO będzie dużym atutem.
 • Bieżąca analiza i optymalizacja działań w oparciu o osiągane wyniki i wspólnie ustalone cele.
 • Duża autonomia i samodzielność w prowadzeniu projektów i rozwijaniu sprzedaży dla naszych klientów.
 • Komunikacja z klientem, raportowanie działań oraz dbanie o dostarczanie jakości współpracy, jakiej klienci nie oczekują, choć potrzebują.
 • Analiza rynku, konkurencji i próba zrozumienia, jak myśli klient naszych klientów, aby skuteczniej prowadzić działania marketingowe w ich imieniu.
Aplikuj do nas, jeśli:
 • Posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w agencji marketingowej lub zespole marketingu in-house.
 • Potrafisz organizować sobie pracę i nie czujesz presji, zarządzając kilkoma projektami.
 • Jesteś osobą samodzielną i potrafisz podejmować decyzje w oparciu o twarde dane.
 • Masz doświadczenie w lead generation i/lub prowadzeniu kampanii dla przedsiębiorstw zajmujących się nowoczesnymi technologiami.
 • Biegle posługujesz się językiem angielskim i nie masz problemu z odpisaniem na maila w tym języku albo w uczestniczeniu w wideorozmowie z obcokrajowcami.
 • Posiadasz doświadczenie z Google Tag Managerem, Google Analytics, Google Optimize i innymi platformami do analityki lub testów A/B.
 • Nie masz problemu z obsługą Canvy i przygotowaniem assetów reklamowych w tym narzędziu.
Jak wygląda proces rekrutacyjny?
 
1. Wyślij nam swoje CV.
2. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i umówi na niezobowiązującą rozmowę przez Google Meets, żeby dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach. To także moment kiedy opowiemy Ci więcej o firmie.
3. Istnieje szansa, że poprosimy Cię o wykonanie prostego zadania rekrutacyjnego, które pozwoli nam lepiej zrozumieć Twój tok myślenia.
4. Jeśli obie strony będą zadowolone z tego, jak przebiegła rozmowa, a Twoje zadanie wpisze się w to, co chcielibyśmy zobaczyć, zaproponujemy Ci nasze warunki współpracy.
5. Jeśli nasze warunki będą Ci odpowiadały, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy podpisali umowę, a Ty staniesz się częścią Digiffic.com!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie premium
Rekrutacja online
avatar

Digiffic.com

h...@digif... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Przymorze
Lęborska 3B 
Ważne jeszcze 17 dni (do 11.06.2022)
 • Numer ogłoszenia: 64828798
 • Data wyróżnienia: 11.05.2022
 • Data wprowadzenia: 11.05.2022
 • Aktualizacja: 11.05.2022