Dodatkowa Praca - Wypłata za Informację!

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani,
Pracownicy magazynowi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Zdalna

Aktualizacja: 11 dni temu

Poszukuję osoby do współpracy. Za informacje płacę gotówką na podstawie umowy o dzieło lub innej formy która jest dla Ciebie wygodniejsza. Jednorazowe wynagrodzenie od 3500 zł do 9000 zł w zależności od danej nieruchomości i rodzaju problemu.

Jestem pośrednikiem nieruchomości z licencją państwową i ubezpieczeniem OC.
Wszystkie transakcje które wykonuję są bezpieczne i ubezpieczone w PZU.

Specjalizuje się w tak zwanych „trudnych zadaniach”. Kupuję mieszkania, działki, gospodarstwa, domy: zadłużone, zastawione, niewykupione, zniszczone, do generalnego remontu. Szukam też udziałów w nieruchomościach np. część domu, działki, mieszkania (strych, piwnica, całe piętro itd.)

Jak wspomniałem Informator za przekazanie informacji o osobie która ma nieruchomość z problemem i chciałaby go rozwiązać np. zamienić mieszkanie na tańsze to otrzyma ode mnie jednorazowe wynagrodzenie od 3500 zł do 9000 zł w zależności od danej nieruchomości i rodzaju problemu. Wszystkie informacje będę podawał na bieżąco żeby Informator znał etap sprawy. Płatność za informację może być podzielona: na początku część kwoty w środku sprawy i na koniec żeby każdy czuł się bezpiecznie.

Posiadam również kilka małych kawalerek na wymianę. Są przytulne i po remoncie. Mają czyste księgi i są pełną własnością. To jest oczywiste że osoba która posiada mieszkanie z problemem musi potem gdzieś zamieszkać dlatego jestem na to przygotowany. Kawalerki mogą zostać również tak przepisane że będą „odporne” na działania komorników – czyli w przyszłości nikt ich nigdy nie zabierze/zlicytuje. Kawalerki są w różnych lokalizacjach i zawsze można dobrać coś odpowiedniego.

Każdy z nas ma sąsiadów, znajomych, dalszą rodzinę. Każdy może z różnych przyczyn znaleźć się w niewygodnej sytuacji życiowej. Ściśle współpracuję z prawnikami i notariuszami. Każda problematyczna sytuacja z nieruchomością jest indywidualna i trzeba ją wnikliwie przeanalizować. Jednak w większości przypadków zawsze można wybrnąć z problemu. Do tego z pewnością jest potrzebna wiedza i środki finansowe.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu:  533008... Wyświetl numer
Można do mnie dzwonić od 7:00 do 22:00 - 7 dni w tygodniu.
(Jak nie odbieram to oddzwonię w kolejnej wolnej chwili)

Jestem z Gdańska i mogę podjechać w dowolne miejsce do 100 km. Taki właśnie obszar położenia nieruchomości mnie interesuje.  

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie podstawowe

Bartłomiej Mazurek

533008... Wyświetl numer
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Przymorze
Ważne jeszcze 81 dni (do 14.01.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64523420
  • Data wyróżnienia: 14.10.2021
  • Data wprowadzenia: 12.10.2021
  • Aktualizacja: 14.10.2021
Zadzwoń SMS