Doradca ds likwidacji szkód

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: 1/6/S/2022

Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie harmonogramem napraw blacharsko - lakierniczych
  • wykonywanie oględzin
  • przygotowanie kalkulacji naprawy
  • nadzór nad poprawnością wykonanych prac serwisowych (otwieranie i fakturowanie zleceń, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji)
  • kontakt z ubezpieczycielem w ramach likwidacji szkód,
  • współpraca z działem serwisu w zakresie usług dodatkowych,
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek
Nasze wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do Klienta,
  • Znajomość budowy pojazdów
  • Prawo jazdy kat. B i wysoka kultura jazdy
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość i punktualność
  • Umiejętność współpracy
  • Umiejętność budowania i nawiązywania dobrych relacji z Klientami
  • Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Audatex.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w jednej z najbardziej rozwijających się firm w swojej branży
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • System profesjonalnych szkoleń zakończony prestiżowym certyfikatem Hyundai
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie
WYŚLIJ CV NA ADRES MAIL: [ukryte]

Informacje o firmie
Margo Sp.j.  to ceniona i nagradzana firma na rynku dealerskim. Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów osobowych. Firma Margo Sp.j.to przede wszystkim ludzie z pasją, których celem jest świadczenie najwyższej jakości usług oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientem ku zadowoleniu obu stron.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64896052
  • Data wyróżnienia: 29.06.2022
  • Data wprowadzenia: 29.06.2022