Doradca ds Nieruchomości

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 15 dni temu

POSZUKUJEMY DORADCY DS. NIERUCHOMOŚCI

Do zespołu doradców poszukujemy osób, które razem  z nami chcą spełniać marzenia naszych Klientów.

Główne zadania:
  •   obsługa Klientów poszukujących nieruchomości
  •   intensywne poszukiwanie nieruchomości
  •   prezentacja ofert
  •   negocjowanie warunków transakcji
Idealny kandydat to osoba:
  •   samodzielna
  •   ambitna
  •   lubiąca pracę z ludźmi
  •   o wysokiej kulturze osobistej
  •   z doświadczeniem w sprzedaży - atut
Zapewniamy:
  •   narzędzia (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon)
  •   system CRM do obsługi zleceń
  •   szeroką bazę Klientów
  •   szkolenia z profesjonalnymi trenerami
  •   realne możliwości awansu
  •   bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie  ze strony Dyrektora i Doradców
  •   atrakcyjny system wynagrodzeń + system motywacyjny + możliwości  dodatkowych zarobków z tytułu współpracy z innymi działami firmy

Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926
z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.  Dziękujemy za nadesłanie aplikacji,
jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Czekamy na Ciebie - aplikuj!     [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 61685818
  • Data wyróżnienia: 10 września 2020
  • Data wprowadzenia: 11 lipca 2018
  • Aktualizacja: 10 września 2020
  • Wyświetleń: 11 578
  • Wyświetleń na liście: 532 316