Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Doradca ds. Nieruchomości

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 4 miesiące temu

JEŚLI PRACUJESZ W SPRZEDAŻY
I WKURZA CIĘ:
  • nawijanie makaronu na uszy,
  • przeciąganie liny i ciągła szermierka słowna,
  • monotonia i dzień świstaka,
  • oraz brak tego „czegoś”
to warto, byś przeczytał to ogłoszenie do końca.

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Proponujemy atrakcyjny i konkurencyjny rynkowo system wynagrodzeń  oraz nielimitowane możliwości zarobku.
  • Nie rzucimy Cię na głęboką wodę… Zapewnimy pakiet szkoleń wstępnych i specjalistycznych, a do tego nieograniczone wsparcie, wiedzę i doświadczenie naszego zespołu.
  • Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wspomagającym sprzedaż, zapewnieniu niezbędnych narzędzi do pracy oraz skutecznemu marketingowi ofert, Twoje obowiązki będą łatwym i przyjemnym dodatkiem do doskonałej atmosfery panującej w biurze..

Jakie będą Twoje obowiązki?

Jedynie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości.

Będziesz wykonywał wolny zawód w oparciu o sprawdzony know-how, autorskie narzędzia oraz stałe wsparcie merytoryczne.

Brzmi ciekawie? Zgłoś się do nas! Jeśli tylko:
  • w kontaktach z ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie,
  • jesteś ambitny, kreatywny i samodzielny w działaniu,
  • masz otwarty umysł na nową wiedzę i doświadczenia,
  • umiesz efektywnie planować oraz organizować własną pracę i czas,
  • jasno formułujesz swoje myśli – w mowie i piśmie,
  • jesteś osobą pełną entuzjazmu i nie boisz się wyzwań.
a jeśli dodatkowo:
  • miałeś do czynienia ze sprzedażą lub obrotem nieruchomościami,
  • interesujesz się tą branżą
to zwiększysz sobie szansę na pracę w Biurze Nieruchomości Spectroom.
Nie czekaj wyślij nam swoje CV
Informacje o firmie
Biuro Nieruchomości Spectroom istnieje na rynku trójmiejskim od 2015 roku. Od tego czasu skutecznie realizujemy transakcje obrotu nieruchomościami, poszerzając grono zadowolonych Klientów.Nasz zespół, to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami, którzy pełnili funkcje menadżerskie i kierownicze w najlepszych agencjach Trójmiasta. Nie boją się iść pod prąd, szukać nowych sposobów na skuteczną sprzedaż, bez lukru i wciskania kitu, a do tego w doskonałej, sprzyjającej rozwojowi atmosferze.

Dzięki naszej skuteczności i wypracowanemu modelowi pracy z klientem nasi Doradcy zarabiają 2-3 razy więcej niż na analogicznych stanowiskach w innych biurach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
Adres
Gdańsk Chełm
Cieszyńskiego 38 lok. 31
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 000
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Sprzedaż - pośrednik sprzedaży,
Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
  • Numer ogłoszenia: 62105940
  • Data wyróżnienia: 6 grudnia 2018
  • Data wprowadzenia: 6 grudnia 2018
  • Wyświetleń: 325
  • Wyświetleń na liście: 14 450