Doradca ds. Nieruchomości

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Doradca ds. Nieruchomości.

Praca w Pepper House rozpoczyna sie od 2-tyg. szkolenia - planowany start to 04.01.2021 r.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie na start 3000 zł (przez 5 miesięcy) + prowizja,
  • profesjonalne szkolenie zawodowe i sprzedażowe,
  • dużą ilość Klientów popytowych,
  • profesjonalny marketing ofert,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy, aparat, dalmierz),
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w komfortowych placówkach w prestiżowych lokalizacjach
    (Gdańsk - Garnizon; Gdynia - Sea Towers),
  • pracę w młodym, pozytywnie nastawionym zespole.
Oczekujemy:
  • doświadczenia w sprzedaży,
  • wykształcenia wyższego,
  • czynnego prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu,
  • gotowości do założenia działalności gospodarczej,
  • pozytywnego nastawienia do pracy,
  • otwartości na rozwój zawodowy,
  • dyspozycyjności.
Obowiązki:
  • kompleksowa obsługa Klientów podażowych i popytowych,
  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do transakcji.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: [ukryte]
  • Numer ogłoszenia: 63925858
  • Data wyróżnienia: 8 grudnia 2020
  • Data wprowadzenia: 23 listopada 2020
  • Aktualizacja: 23 listopada 2020
  • Wyświetleń: 1 140
  • Wyświetleń na liście: 49 717