Doradca ds. ubezpieczeń

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 000
Wynagrodzenie brutto (do)
7 000
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 8 dni temu

Dla naszego Klienta, jednej z największej europejskiej grupy finansowej, oferującej ubezpieczenia, programy emerytalne i usługi z zakresu zarządzania aktywami,

POSZUKUJEMY OSÓB DO WSPÓŁPRACY

Jeśli jesteś otwarty, komunikatywny, masz dużo energii i determinacji do działania, ta praca jest dla ciebie!
Jeśli prowadzisz swój biznes i chcesz poszerzyć ofertę dla swojego Klienta – damy Ci taka możliwość!

Współpraca polega na:
- poszukiwaniu i poszerzaniu własnej bazy klientów, działaniu na poleceniach i rekomendacjach,
- sprzedaży polis ubezpieczeniowych (ubezpieczenia na życie, chorobowe, plany inwestycyjne i emerytalne, ubezpieczenia majątkowe),
- budowaniu długotrwałej relacji - kontakt posprzedażowy z klientem,

Oczekujemy od Ciebie:
- posiadania otwartej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia
- wykształcenia minimum średniego
- doświadczenia w sprzedaży
- wiedzy z zakresu rynku ubezpieczeń
- brak oporów przed kontaktem z klientem,
- dużej energii do działania, komunikatywności
- prawo jazdy (kat. B)

Atutem będzie:
- doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, finansowej, nieruchomościowej
- umiejętność pracy na zadaniach i postawionych celach

Co daje współpraca?
- duże możliwości rozwoju umiejętności i kompetencji
- elastyczność godzinową Twoich działań
- możliwość osiągania wysokich zarobków, bez górnych limitów (+ ciekawy Start Up)
- atrakcyjny pakiet socjalny
- ubezpieczenie na życie

Po szczegółowe informacje zapraszam do kontaktu.
Pamiętaj, aby na aplikacji zamieścić odpowiednią zgodę RODO oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza na naszej stronie: https://elblag.personia.pl/rodo/

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63011550
  • Data wyróżnienia: 14 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 7 listopada 2019
  • Wyświetleń: 140
  • Wyświetleń na liście: 3 702