Szukaj

Ogłoszenie drobne

Doradca finansowy

Miejsce pracy
Gdańsk, Gdynia, Sopot
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Finanse / Bankowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna, Praca w terenie
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat, Część etatu
Jesteśmy największą niezależną firmą pośrednictwa finansowego, której misją jest zabezpieczenie spokoju finansowego naszych Klientów. Za pośrednictwem kadry o najwyższych kwalifikacjach już od 14 lat na rynku zapewniamy kompleksowe usługi finansowe: inwestycje i oszczędności, ubezpieczenia oraz kredyty i leasingi.

W związku z dynamicznym rozwojem biura w Sopocie poszukujemy kandydatów na stanowisko doradcy finansowego.

Czego oczekujemy?

- komunikatywności, otwartości, zdolności interpersonalnych
- umiejętności organizowania pracy i zarządzania swoim czasem
- praktycznej umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office
- orientacji na cele
- chęci rozwoju i poszerzania kompetencji
- zaangażowania i pozytywnego nastawienia

Co będzie dodatkowym atutem?

- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w branży finansowej/obsłudze klienta
- wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie) o profilu ekonomicznym lub pokrewnym

Jaki jest zakres obowiązków?

- kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i firmowych w zakresie planowania finansowego
- sporządzanie fachowych analiz finansowych
- pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem
- nieustanny rozwój kwalifikacji w celu zapewniania najwyższego standardu obsługi klienta

Co zapewniamy?

- profesjonalny, rozbudowany system szkoleń
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
- profesjonalne narzędzia pracy (system CRM, platformy on-line)
- możliwość kreowania rozwoju własnej ścieżki kariery
- wsparcie kierownika na każdym etapie pracy
- elastyczny czas pracy
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."