Doradca handlowy ds. samochodów nowych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż b2b
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa klientów w oparciu o najwyższe standardy Mercedes-Benz Witman
  • Pozyskiwanie klientów i ofertowanie
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z działami wspierającym proces sprzedaży
  • Samodzielna obsługa dokumentacji procesu sprzedaży (koordynacja procesu)
  • Budowa długoterminowych relacji z Klientami
WYMAGANIA:
  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w sektorze premium, będzie dodatkowym atutem)
  • Jesteś zaangażowany i nastawiony na realizację celów
  • Cechuje Cię samodzielność, ale lubisz współpracę w zespole
  • Umiejętnie wykorzystujesz szanse sprzedażowe
  • Znasz i stosujesz techniki negocjacji
  • Potrafisz budować i utrzymywać dobre relacje z klientami
  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy i staranność
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B;
OFERUJEMY:
  • Pracę w firmie z wieloletnią tradycją na rynku motoryzacyjnym;
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Umowę o pracę i premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • Szkolenia sprzedażowe
  • Pracę w profesjonalnym i życzliwym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wysyłając maila na adres wskazany w ogłoszeniu.

Informacje o firmie
Mercedes-Benz Witman to wielokrotnie nagradzany Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz i lider pomorskiego rynku motoryzacyjnego. To także pierwszy w Europie i jedyny w Polsce operator AMG Brand Center, czyli centrum marki Mercedes-AMG.

Tytuł Dealera roku w Polsce zdobyty w 2019 r. jest świadectwem realizacji śmiałej wizji rozwoju firmy, która w 2021 r. będzie obchodzić 30-lecie działalności. W Mercedes-Benz Witman stawiamy sobie za cel bycie liderem w obszarze jakości świadczonych usług tak w sprzedaży jak i obsłudze posprzedażnej.

Naszych pracowników wyróżniają szerokie kompetencje, prokliencka postawa i wiedza wynikająca z doświadczenia, którą każdego dnia wykorzystują na rzecz naszych klientów. W procesie rekrutacji szukamy ludzi ambitnych, dla których praca w motoryzacji jest realizacją życiowej pasji lub wynika wprost z ich zainteresowań.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Witman Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Informujemy, że Administratorem danych jest Witman Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 493. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63881629
  • Data wyróżnienia: 19 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 6 listopada 2020
  • Aktualizacja: 20 listopada 2020
  • Wyświetleń: 3 246
  • Wyświetleń na liście: 49 963