Doradca handlowy (ds. sprzedaży flotowej)

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż b2b
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Drywa Autoryzowany Dealer Volvo zatrudni pracownika na stanowisko doradcy handlowego (ds. sprzedaży flotowej)

Obowiązki:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
Sprzedaż nowych samochodów, zwłaszcza w kanale B2B,
Utrzymanie trwałych relacji biznesowych z klientami,
Kompleksowa obsługa w zakresie dopasowania oferty do potrzeb klienta,
Przygotowanie i prezentacja oferty,
Wykonywanie jazd testowych,
Negocjowanie warunków handlowych.

Wymagania:
Doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta,
Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
Dyscyplina czasowa i umiejętność planowania czasu pracy
Wysoka kultura osobista,
Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
Doskonała organizacja pracy, dokładność, systematyczność, terminowość,
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Stałe i stabilne zatrudnienie – dogodna forma umowy,
Atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od osiąganych wyników,
Niezbędne narzędzia pracy,
Przyjazną atmosferę w młodym zespole,
Możliwość rozwoju zawodowego .

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63621347
  • Data wyróżnienia: 10 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 3 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 673
  • Wyświetleń na liście: 6 652