Doradca handlowy/ przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Energetyka,
Instalacje
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 13 dni temu

Oferujemy:
  • Pracę od zaraz na stanowisku DORADCA HANDLOWY DS. FOTOWOLTAIKI
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, w siedzibie przy ul. Kartuskiej 218
  • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji
  • Prowizje od pozyskanych klientów
  • Możliwość rozwoju
Oczekiwania:
  • Doświadczenie zawodowe w pracy przedstawiciela handlowego
  • Znajomość specyfikacji instalacji fotowoltaicznych
  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE (instalacje fotowoltaiczne)
  • Umiejętność tworzenia ofert handlowych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych
Obowiązki:
  • Czynne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Przygotowywanie dokumentacji wstępnej
  • Realizacja spotkań z klientami
  • Dobór najlepszego rozwiązania dla klienta
  • Finalizowanie sprzedaży, negocjowanie umów

Informacje o firmie
Centrum OZE wdraża światowe standardy oraz praktykę, w zakresie zrównoważonego rozwoju i poprawy efektywności energetycznej.

Celem naszej działalności jest dobranie optymalnych rozwiązań, uzyskanie najwyższej efektywności energetycznej istniejących i nowo projektowanych obiektów, które przekładają się na oszczędności i satysfakcję Inwestora.

Posiadamy niezbędną wiedzę praktyczną i kwalifikacje poparte uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z odnawialnymi źródłami energii na terenie całej Polski.

Realizujemy projekty od opracowania koncepcji, przez projektowanie z uzyskaniem wszelkich uzgodnień i pozwoleń, po realizację inwestycji z pełną funkcjonalnością systemu.

  • HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja)
  • PROJEKTY W KLASIE ENERGETYCZNEJ NF15 i NF40
  • MODELOWANIE INFORMACJI O BUDYNKU (technologia BIM)
  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • WENTYLACJA MECHANICZNA Z REKUPERACJĄ
  • AUDYT ENERGETYCZNY
  • ŚWIADECTWO CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ
  • TERMOWIZJA
  • NADZÓR AUTORSKI, INWESTORSKI
  • OPINIE BUDOWLANE
  • EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA KOTŁÓW I URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
r...@coze.pl Wyświetl e-mail
Centrum Odnawialnych Źródeł Energii
Adres
Gdańsk Ujeścisko
Kartuska 218
Ważne jeszcze 0 dni (do 29.09.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
9570827221
coze.pl
  • Numer ogłoszenia: 63743265
  • Data wyróżnienia: 15 września 2020
  • Data wprowadzenia: 15 września 2020
  • Wyświetleń: 257
  • Wyświetleń na liście: 4 362
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku