Ogłoszenie nieaktualne

Doradca Klienta Gdynia

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.
Rządzimy na rynku elektro w Polsce! To jednak nie koniec naszych planów.
Dlatego już dziś szukamy
Doradcy Klienta
Kochamy nowe technologie! Cieszymy się nimi i zarażamy tą radością Klientów. Pracuj z nami i zarabiaj na swojej pasji!
Czy może być coś piękniejszego?:)
Zapewnimy Ci:
  • pracę z nowymi technologiami
  • umowę bez okresu próbnego
  • premię od pierwszego dnia – masz 3 miesiące na wdrożenie w obowiązki!
  • zniżki na sprzęt z naszych elektromarketów
  • nawet 1200 zł premii za polecenie nowego pracownika
  • pakiet szkoleń i szansę na awans
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • nagrody jubileuszowe
Twoje zadania:
  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi
Od Ciebie oczekujemy:
  • znajomości nowoczesnych technologii
  • komunikatywności
  • osiągania wyznaczonych celów
  • dążenia do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aktualizacja: 14.09.2023