Doradca Klienta Indywidualnego

Branża / kategoria
Finanse,
Obsługa klienta

Aktualizacja: 27 dni temu

Obowiązki:

A na co dzień jako nasz Doradca:

  • masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę,
  • jesteś profesjonalny/a i budujesz przyjazne relacje z klientami,
  • pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych,
  • przeprowadzasz transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.
To stanowisko może być Twoje, jeśli:
  • interesujesz się branżą finansową – i chcesz tę wiedzę rozwijać,
  • lubisz ludzi. Nie boisz się kontaktu z klientami oraz jesteś otwarty/a na ich potrzeby,
  • podchodzisz entuzjastycznie do pracy i chcesz mieć satysfakcję z osiąganych celów,
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe,
  • masz doświadczenie w pracy związanej z finansami, sprzedażą lub obsługą klientów (mile widziane).

Oferujemy:

pko, bank, bp

Nr. ref.: ZCC/PC/69/2019_O1Wej
Ogłoszenie podstawowe
PKO Bank Polski
Adres
Wejherowo
Ważne jeszcze 64 dni (do 12.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63022556
  • Data wyróżnienia: 12 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 12 listopada 2019
  • Aktualizacja: 9 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 206
  • Wyświetleń na liście: 4 665
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku