Doradca Klienta

Branża / kategoria
Finanse,
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy

Aktualizacja: 14 dni temu

Wymagania:

  • Aktywnie poszukiwać Klientów indywidualnych oraz firmowych
  • Prowadzić spotkania oraz rozmowy z Klientami i dbać o utrzymanie długookresowych relacji z nimi
  • Realizować oczekiwane cele sprzedażowe i zadania oparte na wyjątkowym podejściu do Klienta
  • Dbać o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

Obowiązki:

  • Przychód oparty o część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów
  • Ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe
  • Work-life balance (możliwość dostosowania czasu i miejsca do indywidualnych potrzeb )
  • Możliwość wejścia na ścieżkę rozwoju na stanowisku Menedżera Zespołu Sieci Sprzedaży
  • Od samego początku zyskasz wiedzę i wsparcie od doświadczonych koleżanek i kolegów po fachu

Oferujemy:

  • Min. wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność organizacji czasu własnego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

Ogłoszenie podstawowe
Nationale-Nederlanden
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 78 dni (do 15.04.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63172912
  • Data wyróżnienia: 14 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 14 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 28 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 130
  • Wyświetleń na liście: 2 982
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku