Doradca Klienta

Branża / kategoria
Obsługa klienta

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Aktywnej sprzedaż produktów
  • Realizacji wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Aktywnej obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
Wymagania na stanowisku:
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat.B

Obowiązki:

Posiadamy ponad 40 salonów sprzedaży m.in.: Bielsko-Biała, Kraków, Bochnia, Myślenice, Częstochowa, Katowice, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Gniezno, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Piotrków Trybunalski, Dębica, Słupsk, Rzeszów, Kielce, Krosno, Jasło, Jarosław, Nowy Sącz, Gorlice, Zakopane. Jakie mamy wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Nastawienie na cel
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność i kultura osobista
Jeśli:
  • Szukasz stabilnego zatrudnienia – mamy dla Ciebie umowę o pracę
  • Cenisz jasne zasady – zadbaliśmy o atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje – zapewniamy bogaty system szkoleń oraz jasną ścieżkę kariery i możliwość awansu

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet szkoleniowy z zakresu technik sprzedaży i obsługi Klienta
  • Możliwość poznania najnowszych produktów
  • Pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej
  • Od pierwszego dnia umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas
  • Wynagrodzenie 3000zł netto + premie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Zapewniamy możliwość aktywnego wypoczynku z kartą MultiSportPlus, ubezpieczenie grupowe.

Ogłoszenie podstawowe
Biuro FONMIX
Adres
Gdańsk, Słupsk
Ważne jeszcze 61 dni (do 25.04.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63199153
  • Data wyróżnienia: 24 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 24 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 23 lutego 2020
  • Wyświetleń: 227
  • Wyświetleń na liście: 2 781
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku