Doradca Klienta

Branża / kategoria
Obsługa klienta

Aktualizacja: 12 dni temu

Wymagania:

  • CELE Realizować oczekiwane cele sprzedażowe
  • OBSŁUGA Dbać o rzetelną Obsługę Klienta
  • KLIENT Kompleksowo doradzać w zakresie oferowanego sprzętu

Obowiązki:

Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę? Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV? DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH! NA START OTRZYMASZ:

  • Umowę bez okresu próbnego - doceniamy Twoją pracę
  • Najwyższe zarobki w branży - nieograniczone pieniądze w systemie premiowym
  • Bogaty pakiet benefitów i ubezpieczeń - stawiamy na Twoje zdrowie
  • Fundacja stworzona dla Ciebie - pomagamy Tobie i Twoim bliskim
WSPÓLNIE BĘDZIEMY:

Oferujemy:

ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Ogłoszenie podstawowe
Adreams
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 79 dni (do 14.05.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63246703
  • Data wyróżnienia: 12 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 12 lutego 2020
  • Aktualizacja: 24 lutego 2020
  • Wyświetleń: 118
  • Wyświetleń na liście: 1 969
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku