Doradca Klienta

Branża / kategoria
Finanse,
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy

Aktualizacja: 11 dni temu

Wymagania:

Pasujesz na to stanowisko, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i pracy z Klientem lub masz motywację aby się tego nauczyć,
  • jesteś otwarty na ludzi i swobodnie nawiązujesz oraz podtrzymujesz kontakt z rozmówcą,
  • jesteś przedsiębiorczy i doskonale zorganizowany,
  • posiadasz minimum wykształcenie średnie,

Obowiązki:

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie i realizacja kalendarza spotkań,
  • edukacja Klientów nt. dostępnych do zaoferowania rozwiązań i wybór najkorzystniejszego,
  • realizacja własnych celi sprzedażowych,
  • utrzymywanie trwałych, dobrych relacji ze swoimi Klientami,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Oferujemy:

Ze swojej strony proponujemy:

  • wysokie dochody i jasny system prowizyjny (od 4 tys zł),
  • dodatkowe premie oraz atrakcyjne konkursy,
  • benefity (karta sportowa, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),
  • pracę w przyjaznym, otwartym i wspierającym zespole,
  • nie tylko możliwość, ale i prawo do awansu zapisane w ścieżce kariery,
  • dużą samodzielność w działaniu i przestrzeń do realizowania własnych pomysłów,
  • bezpośrednią umowę agencyjną z MetLife,
  • wsparcie sprzedażowe Kierownika tak długo, jak tego potrzebujesz,
  • bezpośrednia pomoc w budowaniu bazy Klientów przy wykorzystaniu najnowszych technologii,

Nr. ref.: DO/KP/PP/223
Ogłoszenie podstawowe
Metlife
Adres
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Tczew, Pruszcz-Gdański, Starogard Gdański, Malbork Kartuzy, Kościerzyna
Ważne jeszcze 80 dni (do 15.05.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63249288
  • Data wyróżnienia: 13 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 13 lutego 2020
  • Aktualizacja: 24 lutego 2020
  • Wyświetleń: 141
  • Wyświetleń na liście: 2 843
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku