Ogłoszenie nieaktualne

Doradca klienta

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3000 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Halo Trójmiasto! Zatrudnimy Doradcę Klienta na pełen etat.
Wyślij CV na [ukryte]

Od kandydata oczekujemy:
- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
- umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
- kreatywności
- odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy
- systematyczności
- mile widziana znajomość branży meblowej
- znajomość social mediów

Zakres obowiązków:
- prowadzenie aktywnej sprzedaży w oparciu o system standardów obsługi klienta
- dbanie o wizerunek sklepu i marki
- współpraca z architektami i projektantami wnętrz
- prowadzenie kanałów w social mediach

Oferujemy:
- ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego
- stabilne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym
- przyjazną atmosferę
- umowę o pracę

Miejsce pracy:
CITY MEBLE
Salon Snu HEVER
Aleja Grunwaldzka 211 Gdańsk

RENTAL PARK
ul. Przywidzka 9

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salony Snu Hever w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Informacje o firmie
Salony Snu Hever to rodzinna firma z Trójmiasta, w której od 14 lat pomagamy naszym Klientom zadbać o zdrowy i spokojny sen. Dobieramy łóżka i materace do potrzeb, bo wyspany człowiek, to szczęśliwy człowiek. Jesteśmy w 7 lokalizacjach w całej Polsce!

www.new-hever.pl

Aktualizacja: 10.07.2023