Doradca Klienta - Projektant

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Komandor Pomorze S.A. jest częścią ogólnopolskiej sieci Salonów i Hurtowni Komandor – jednej z największych firm na rynku meblarskim w Polsce.

Meble nie mają dla nas żadnych tajemnic. Do pracy inspirują nas ludzie i to dla nich działamy od 30 lat na rynku! Chyba idzie nam całkiem nieźle - jako firma mamy na swoim koncie ponad milion zadowolonych Klientów!

Poszukujemy:
Doradcy Klienta - Projektanta Mebli

Twój zakres obowiązków:
  •  przygotowanie projektu aranżacji pomieszczeń i ich wizualizacji
  • Wycena gotowego projektu
  • Przygotowywanie ofert dla klienta indywidualnego, ale także biznesowego
  • doradztwo w doborze produktów oraz rozwiązań z oferty firmy
  • Dokonywanie pomiarów u Klienta / inwentaryzacja pomieszczenia
  • Nadzór nad procesem realizacji zamówienia
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu sprawnego wdrożenia projektu
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celu
  • Wiedza merytoryczna z zakresu projektowania wnętrz oraz mebli - mile widziana
  • Zainteresowanie aktualnymi trendami
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość programów projektowych: AutoCAD, SketchUp - mile widziana
  • Znajomość programów graficznych: Photoshop, Corel - mile widziana
To oferujemy
  • Pracę w firmie z 30 letnim doświadczeniem na rynku meblarskim
  • Jasny i bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia
  • dogodna lokalizacja blisko SKM
  • Szkolenia z produktów, projektowania oraz technik sprzedaży
  • Dostęp do największej w Polsce bazy wiedzy na temat mebli oraz technik sprzedaży w branży meblowej
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: [ukryte]

Aktualizacja: 18.05.2023