Doradca klienta ROWERÓW w sklepie sportowym

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna,
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 28 dni temu | Nr ref: GSR/01/2020

SPORTSALON.pl
W związku z dynamicznym rozwojem, zatrudnimy specjalistę sprzedaży rowerów do naszego sklepu w Gdańsku Wrzeszczu.
Jeżeli Twoją pasją są rowery, znasz się na nich i chcesz, żeby Twoje życie zawodowe było z nimi związane...,ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie i elastyczny grafik (możliwość pracy także w niepełnym wymiarze)
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii
  • pracę z towarem uznanych marek, w młodym zgranym zespole
  • udział w testach rowerowych
  • szkolenia produktowe oraz wyjazdy na targi branżowe
  • zniżki pracownicze na cały asortyment
  • kartę multisport
Zakres obowiązków:
  • sprzedaż bezpośrednia
  • doradzanie klientom
  • obsługa kasy fiskalnej
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • dbanie o ekspozycję towarów
  • robienie zamówień
  • kontakt z dostawcami
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowisku i obszarze
  • znajomości sprzętu rowerowego, w tym rowerów elektrycznych
  • zdolności komunikacyjnych
  • wysokiej kultury osobistej

Dołącz do rozwijającej się firmy z mocna pozycja na rynku.
Kontakt: Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem i z krótkim listem motywacyjnym opisującym Twoje rowerowe doświadczenie na podany adres e-mail: [ukryte]

Informacje o firmie
Jesteśmy firmą istniejąca na rynku już od ponad 15 lat i zrzeszamy pod marką SportSalon nasze internetowe i stacjonarne sklepy sportowe SnowShop, SurfShop i BikeSalon. Nasz Team składa się między innymi z pasjonatów i instruktorów sportów letnich i zimowych.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63193826
  • Data wyróżnienia: 27 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 22 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 28 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 582
  • Wyświetleń na liście: 18 899