Doradca klienta serwisu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

                 Auto-Mobil Sp. z o.o. to ceniona i rozpoznawana przez klientów firma rynku dealerskiego. Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą samochodów nowych i używanych od 1992 roku. Posiadamy autoryzowany serwis oraz dystrybucję części zamiennych marek FCA, Hyundai, IVECO
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:
                                               Doradca Klienta Serwisu
                                               Miejsce pracy: Wejherowo
Wymagania:
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • pro-kliencka postawa i wysoka kultura osobista
  • bezproblemowa obsługa komputera
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i motywacja do nauki i rozwoju
  • gotowość do pracy w elastycznym grafiku zadań
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy obsługi
Oferujemy:
  • Stałe i stabilne zatrudnienie – dogodna forma umowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Szkolenia wdrażające,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w tym udział w szkoleniach zawodowych, możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych na kursach/szkoleniach,
  • Preferencyjne warunki korzystania z usług własnych.
CV opatrzone klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów procesu rekrutacji prosimy wysyłać droga mailową na adres: s...@auto-... Wyświetl e-mail . W tytule maila prosimy wpisać "doradca ASO".

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62387385
  • Data wyróżnienia: 12 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 22 marca 2019
  • Aktualizacja: 5 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 430
  • Wyświetleń na liście: 7 692