Doradca klienta - Sprzedawca - Granit

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obecnie, do naszej hurtowni wyrobów jubilerskich – GRANIT, poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym;
  • Znajomość branży jubilerskiej;
  • Komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z klientem;
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • Inicjatywa, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej;
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów;
  • Pomoc w zakupach, doradztwo, efektywna sprzedaż;
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycje produktów;
  • Utrzymanie porządku na terenie hurtowni;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o najdogodniejszą dla Ciebie formę współpracy;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
  • Zakup produktów firmy w preferencyjnych cenach;
  • Pracę w branży z produktem marki Premium;
  • Szkolenia produktowe;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Oferty w formie elektronicznej z dopiskiem „Sprzedawca - GRANIT” prosimy przesłać na adres: [ukryte]
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Informacje o firmie
S&A Jewellery Design jest jedną z największych w Polsce firm handlowo-produkcyjnych wytwarzających biżuterię z bursztynem i kamieniami szlachetnymi. W swoich strukturach posiada Hurtownię GRANIT, która powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie branży na kompleksowe zaopatrzenie pracowni, zakładów produkcyjnych oraz sklepów jubilerskich. Hurtownia posiada w swojej ofercie szeroką gamę artykułów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firm produkujących oraz sprzedających biżuterię na każdym etapie ich działalności.

Aktualizacja: 16.05.2023