Doradca Klienta w Call Center

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Nasze wymagania to:
• otwartość na kontakt z klientem – rozmowy telefoniczne
• odpowiedzialność, skrupulatność
• dobra dykcja i płynna wymowa
• podstawowa znajomość pakietu office
• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
• mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
Twoje obowiązki:
• udzielanie informacji odnośnie produktów oraz usług
• przyjmowanie zamówień
• wsparcie serwisowe
• obsługa akcji marketingowych
• weryfikacja danych marketingowych
• przeprowadzanie badań rynkowych
• prowadzenie akcji promocyjnych oraz informacyjnych
Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Wynagrodzenie 2500 zł netto +premia
• rozwój zawodowy – m.in. szkolenia w Akademii Toyoty
• atrakcyjną, pełną wyzwań pracę
• Możliwość skorzystania z benefitów tj. Karta Multi-sport
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64543126
  • Data wprowadzenia: 25.10.2021